top of page

Bude rok 2021 rokem škrtání nákladů?

Aktualizováno: 26. 1. 2021

Redukce nákladů není tou jednou cestou jak přestát krizi. Cesta kupředu, nové pohledy nám přinesou daleko více. Je tu zase čas velkých změn.Firmy právě počítají své hospodářské výsledky za rok 2020 a většina z nich zaznamenala výrazný pokles zisku, případně je ve ztrátě. Takže je jasné, že redukce nákladů je nyní žhavé téma skoro všude.


A když je čas začít redukovat náklady, firmy často jako první škrtají u vzdělávání a marketingu, nenavyšují mzdy, propouští, zavřou nějakou tu pobočku…co když to ale stále nestačí a je to vůbec ta správná cesta? Je čas se vydat na delší a pro někoho i komplikovanější cestu. Outsourcing procesů, které nejsou součástí core byznysu firmy, navazovat nová partnerství a využít synergických efektů, implementovat nová IT řešení, automatizovat, digitalizovat, diverzifikovat...


Největší změny k lepšímu přináší krize, musíme zase jet na plný plyn, vystoupit ze svých komfortních zón, vymýšlet nové věci a najít odvahu dělat věci jinak!

Comments


DSC_0062 (5).JPG

Vítejte na mém blogu!

Jmenuji se Leona a ráda se vyjadřuji k tomu co mě živí a zajímá. Jsem ráda na cestách, venku v přírodě a pokud něco dělám, dělám to naplno, v životě i v práci. Miluji svoji svobodu a nezávislost. 

bottom of page